مشاوره و سفارش

میز پلاستیکی

میز پلاستیکی از آن میزهایی است که گاهی تا سال‌های متمادی همراه همیشگی و هرکجایی شما است. این جنس میز معمولا علاوه بر داخل محیط شما، می‌تواند در فضای باز هم مورد استفاده قرار گیرد. حیاط، تراس و حتی گاها پشت‌بام از جاهای روبازی است که فقط چنین میزهایی دوام می‌آورند و به خاطر مواد اولیه مرغوبشان خشک و شکننده نشده و با کمی آب یا دستمالی نم‌دار آماده ارائه خدمات به شما خواهند شد.

میز صندلی پلاستیکی طرح طاووسی

صندلی پلاستیکی

صندلی پلاستیکی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده هم‌چنین برای چینش به دلیل سبک بودن و آسان بودن حمل آن، یکی از گزینه‌‌های مناسب برای گردهمایی‌‌ها یا استفاده در فضای باز می‌‌باشد. با توجه به افزایش جنس‌‌های تولید شده در بازار، جالب است بدانید که هرگز تقاضای این نوع صندلی کاسته نشده و همواره طرفداران خاص خود را دارد. البته باید توجه داشت که قیمت پایین و استحکام آن نیز از مواردی است که باید مورد توجه قرار داد. استفاده از این نوع صندلی در هر فضایی محدودیت صندلی‌‌های فلزی، چوبی و سنگی را نداشته و نیازی نیست که دغدغه‌‌ای برای از بین رفتن آن داشته باشید. افرادی که می‌‌خواهند صندلی مناسبی را از لحاظ اقتصادی، وزن و استحکام تهیه نمایند ما به این افراد صندلی پلاستیکی را توصیه می‌‌کنیم.

چهارپایه پلاستیکی

چهارپایه‌ها وسایلی هستند که از دیرباز کاربرد ویژه خود را داشته‌اند. چهارپایه‌ها می‌توانند کاربردهایی متفاوت و سودمند داشته باشند. قطعا بارها در منزل و یا محل کار به وسیله‌های مانند چهارپایه پلاستیکی احتیاج پیدا کرده‌اید تا به لوازمی که در دسترس شما نیستند و نمی‌توانید به آنها دست بزنید، دسترسی پیدا کرده و برحسب لزوم از آنها استفاده کنید. این وسیله شاید هر روز و یا به تعداد دفعات زیاد مورد نیاز واقع نشود اما قطعا وجود آن در هر خانه‌ای مورد نیاز است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
میز و صندلی پلاستیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
گلدان پلاستیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چهارپایه پلاستیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
کلمن پلاستیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
لوازم خانگی پلاستیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
تخت استخر پلاستیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی هیراد پلاست در زمینه تولید و پخش انواع محصولات پلاستیکی همچون میز و صندلی پلاستیکی، چهارپایه پلاستیکی، گلدان پلاستیکی و لوازم خانگی پلاستیکی فعالیت می‌نماید. این مجموعه تلاش می‌کند مسیری هموار برای انجام معاملات تجاری در این حوزه برای بازارهـای داخلی و خارجی فـراهم آورد.این گروه با داشتن تیمی جوان و پر انرژی در مسیر بازاریابی‌های مدرن ملی و بین‌المللی فعالیت می‌نماید و در حال حاضر با توجه به زمینه کاری خود، توانسته با انواع برندهای مطرح و شناخته شده همکاری‌های خود را آغاز نماید. با توجه به عرصه‌های گسترده فعالیتی بازرگانی هیراد پلاست، این امکان نیز فراهم شده است که بتوان در مسـیر تأمین کلیه محصولات مورد نیاز تاجران جهت فروش در بازارهای کشورهای همسایه همکاری نمود و بتوانیم تعاملات بیشتری را با فعالان اقتصادی در این حوزه داشته باشیم.

مدیر مجموعه هیراد پلاست

مریم جوادی زاد

Call Now Buttonتماس بگیرید