نمایندگی فروش میز تحریر پلاستیکی کودک آذران تحریرات

فروش میز تحریر پلاستیکی کودک در نمایندگی های فروش و عرضه محصولات پلاستیکی انجام می شود. آیا با تولید کنندگان میز تحریر پلاستیکی کودک آشنایی دارید؟ شرکت آذران تحریرات یکی از این کارخانه هاست که در زمینه تولید انواع میز و صندلی پلاستیکی بزرگسال و کودک فعالیت دارد.

در بازار فروش محصولات پلاستیکی انواع میز تحریر پلاستیکی کودک با ابعاد، طرح و مدل های گوناگون وجود دارد. نمایندگی فروش شرکت آذران تحریرات در استان تهران یکی از مراکز پخش این میزها است که شما می توانید از طریق این نمایندگی با قیمت دست اول اقدام به خرید نمایید.

معرفی شرکت آذران تحریرات

میز تحریر پلاستیکی کودک

آذران تحریرات یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان میز و صندلی پلاستیکی است که فعالیت خود را در سال 1352 آغاز کرد. این برند به عنوان اولین تولید کننده صندلی های نیمه پلاستیکی با پایه های فلزی و استاتیکی، صندلی های نشکن، انعطاف پذیر و چند منظوره شناخته شده که تولیدات آن در موارد مختلف کاربرد دارند:

 • اداری
 • انتظار
 • آموزشی
 • ورزشی و
 • پزشکی و …

از دیگر تولیدات این کارخانه میز تحریر پلاستیکی کودک است که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

میز تحریر پلاستیکی کودک آذران تحریرات

میز و صندلی تحریر کودک آذران تحریرات یکی از مصنوعات پلاستیکی تولید این کارخانه است که دارای گواهینامه بین المللی ISO9001/2008 می‌باشند. این میز صندلی از جنس تمام پلاستیک بوده و ویژگی های زیر را دارد:

میز تحریر پلاستیکی کودک

 1. طراحی زیبا
 2. کارایی مناسب
 3. وزن کم (2.8 کیلوگرم)
 4. استقامت و استحکام بالایی
 5. راحتی مناسب برای کودکان
 6. ایجاد اشتیاق‌ در انجام تکالیف و …

نمایندگی فروش میز تحریر پلاستیکی کودک

خرید میز تحریر پلاستیکی کودک آذران تحریرات به نسبت تولیدات دیگر کارخانه ها کار آسانی است. چرا؟
چون متقاضی برای خرید این میز صندلی ها زاد بوده، تولید آن به میزان بالایی انجام می شود. اما اگر می خواهید با خیال راحت خرید کنید و دیگر اولویت شما قیمت میز تحریر پلاستیکی کودک می باشد، بهتر است که به نمایندگی فروش در بازار حقیقی یا مجازی مراجعه نمایید.
آسان بودن خرید، هزینه کم و صرفه جویی در زمان، مزیت های خرید از نمایندگی فروش اینترنتی است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما