Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 31 in /home/xizigsmh/domains/plasticbazar.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 صادرات کلمن آب پلاستیکی – کلمن پلاستیکی کیش ترموس – هیراد پلاست

صادرات کلمن آب پلاستیکی کیش ترموس

صادرات کلمن آب پلاستیکی در مدل های مختلف و حجم های متفاوت مانند 4 لیتری، 10 لیتری، 22 لیتری و… انجام می گیرد و دارای مدل های پایه دار، دو شیر، دو قلو، لیوان دار و … است. کلمن آب پلاستیکی دو قلو از پرطرفدارترین محصولات بین افراد برای سفر و پیک نیک است و خرید و فروش آن در همه کشورها در حجم عمده نیز صورت می پذیرد.

صادرات کلمن آب پلاستیکی

کشور ایران یکی از بزرگترین و قدیمی ترین تولیدکننده های محصولات پلاستیکی از جمله کلمن آب پلاستیکی است و این محصول از دیر باز در هر خانه ای وجود داشته است. شهرت و کیفیت بالای کلمن های پلاستیکی تولید شده در این کشور باعث رشد چشمگیر صادرات آن به دیگر کشورها شده است.

صادرات کلمن آب پلاستیکی

صادرات کلمن آب پلاستیکی از کشور ایران در مدل های مختلف و همچنین در انواع حجم های متفاوت با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود تا در اختیار مصرف کنندگان و عمده فروشان در سراسر جهان قرار گیرد.

فروش فقط به صورت عمده انجام می شود و ثبت سفارش کمتر از 10 کارتن پذیرفته نمی شود.

کلمن آب پلاستیکی کیش ترموس

کارخانه کیش ترموس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع کلمن است که در زمینه صادرات کلمن آب پلاستیکی نیز فعالیت دارد. از جمله محصولات تولیدی این کارخانه می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

 1. کلمن آب پلاستیکی ساده
 2. کلمن آب پلاستیکی قفلی
 3. کلمن آب پلاستیکی دو قلو
 4. کلمن آب پلاستیکی سه قلو
 5. کلمن آب پلاستیکی چهار قلو
 6. کلمن آب پلاستیکی پایه دار
 7. کلمن آب پلاستیکی دو شیر
 8. یخدان پلاستیکی
 9. لیوان و قمقمه پلاستیکی
 10. و …

صادرات کلمن آب پلاستیکی

لازم به ذکر است تمامی این کلمن ها در حجم های کوچک و بزرگ 2 تا 46 لیتر با طرح ها و رنگ بندی های مختلف تولید می شوند.

فروش کلمن آب پلاستیکی

فروش و صادرات کلمن آب پلاستیکی مسافرتی به خاطر کاربری بالاتر آن بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و دلیل این امر ویژگی های زیر می باشد:

 • تولید در حجم های مختلف
 • وزن کم
 • حمل راحت
 • رنگ بندی متفاوت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما