نمایندگی میز صندلی پلاستیکی طاووسی

امروزه نمایندگی میز صندلی پلاستیکی در تمامی شهرها فعالیت دارد چرا که میز صندلی پلاستیکی به یکی از ملزومات و کالاهای اساسی در هر خانه و اداره ای تبدیل شده است.
امروزه به دلیل تنوع بالا در این محصول، علاوه بر کیفت مدل و طراحی نیز بسیار مورد توجه قرار می گیرد. میز صندلی پلاستیکی طاووسی یکی از انواع این میز و صندلی هاست که مشتریان زیادی دارد.

طراحی زیبایی که بر روی این میز و صندلی پلاستیکی اجرا شده به نام طرح طاووسی شناخته می شود. میز صندلی پلاستیکی طاووسی توسط کارخانه دانیال پلاستیک تولید شده و توسط سایت اینترنتی هیراد پلاست در سرتاسر کشور توزیع می گردد.

در ادامه بیشتر با مشخصات میز صندلی پلاستیکی طاووسی آشنا خواهید شد.

نمایندگی میز صندلی پلاستیکی

مشخصات میز صندلی پلاستیکی طاووسی

همانطور که در بالا اشاره شد امروزه علاوه بر کیفیت میز صندلی پلاستیکی، طراحی شیک و جذاب در این کالا بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است و همین امر باعث شده کارخانه ها این کالا را در انواع مدل ها، سایزها و رنگ های مختلف تولید و عرضه کنند.

نمایندگی میز صندلی پلاستیکی

میز صندلی پلاستیکی طاووسی یکی از انواع این میز و صندلی ها است که با مشخصات زیر تولید و عرضه می شود:

  1. تولید شده از پلاستیک درجه یک و مقاوم
  2. دارای طراحی جدید برای میز و صندلی
  3. تعادل عالی میز و صندلی بر روی سطوح لغزنده
  4. میز قطر 65 سانتی متر با ارتفاع 70 سانتی متر
  5. دارای دو عدد شیشه جهت زیبایی بیشتر و سنگینی میز
  6. دارای کیفت بالا در رنگ
  7. قدرت تحمل وزن بالا
  8. مقاوم در برابر آفتاب و رطوبت و …

نمایندگی میز صندلی پلاستیکی

هیراد پلاست افتخار دارد انواع مبلمان پلاستیکی و باغی را با مدرن ترین و زیباترین طراحی و باکیفیت ترین جنس در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

نمایندگی میز صندلی پلاستیکی

به دلیل هزینه های بالای تولید میز و صندلی های فلزی و چوبی، عدم مقاومت و آسیب پذیری آنها در برابر رطوبت و همچنین وزن سنگین و عدم قابلیت جابجایی راحت، استفاده از میز و صندلی پلاستیکی روز به روز در حال افزایش است و همین امر باعث شده کارخانه های زیادی در این زمینه فعال باشند.

از سوی دیگر با توجه به بازار بزرگ مصرف این کالا نمایندگی میز صندلی پلاستیکی در هر منطقه ای از شهر فعال می باشد و برای فروش بیشتر با یکدیگر در رقابت هستند. از این بابت سعی دارند مدل های جدیدتر با ظاهری شکیل را در اختیار مشتری قرار دهند.

حاصل این رقابت تولید و عرضه میز صندلی پلاستیکی طاووسی با طراحی زیبا و قیمتی ارزان شده است.

نمایندگی میز صندلی پلاستیکی

فروش عمده میز صندلی پلاستیکی طاووسی

همچون دیگر تولیدی ها کارخانه دانیال پلاستیک هم محصولات خود را در اختیار نمایندگی میز صندلی پلاستیکی قرار می دهد. یکی از مراکز فروش عمده میز صندلی پلاستیکی طاووسی، بازرگانی هیراد پلاست است که به صورت اینترنتی فعالیت داشته و این کالا را در سراسر کشور عرضه می کند.

هیراد پلاست انواع مدل های مختلف از میز صندلی پلاستیکی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می کند. این مجموعه میز صندلی پلاستیکی طاووسی را به صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می دهد و برای سهولت کار حتی امکان خرید عمده به صورت غیرحضوری را فراهم کرده است.

شما مشتریان عزیز می توانید با خرید اینترنتی علاوه بر صرفه جویی در وقت، هزینه های خود را نیز کاهش دهید.

صادرات میز صندلی پلاستیکی طاووسی

امروزه در بازار ایران صادرات به یکی از پرسودترین عرصه های اقتصادی تبدیل شده که صادرات محصولات پلاستیکی یکی از این بخش ها است و کشورهای متعددی نیز در همسایگی ایران از آن استقبال کرده اند.

کشورهای عراق، افغانستان و پاکستان در همسایگی ایران بزرگترین مصرف کنندگان محصئلات پلاستیکی ایرانی هستند و خرید بالای آنها باعث شده به بازارهای مصرفی پررونق ایران تبدیل شوند. پس سرمایه گذاری در بخش صادرات میز صندلی پلاستیکی طاووسی هم می تواند به عنوان یکی از عرصه های سودآور معرفی شود.

اما برای موفقیت در این کار لازم است با مرجع اصلی و بی واسطه برای فروش در ارتباط باشید و بدون شک هیراد پلاست می تواند به عنوان یکی از بهترین فرصت ها برای دستیابی به این هدف معرفی شود.

نمایندگی میز صندلی پلاستیکی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما