فروشنده صندلی پلاستیکی دسته دار ناصر مدل نرده ای

صندلی پلاستیکی دسته‌ دار مدل نرده ‌ای را از بهترین فروشگاه اینترنتی خرید کنید. با خرید از فروشگاه هیراد پلاست از مزایای ویژه ‌ای بهره ‌مند شوید. علاوه ‌بر یک خرید راحت و ارزان به خاطر کیفیت بی نظیر محصولات ما نیز برای خود یک کسب و کار پر رونق خواهید داشت.

صندلی پلاستیکی دسته دار

استاندارد های لازم جهت تولید صندلی پلاستیکی

برای خرید صندلی پلاستیکی یک سری ویژگی ها را باید مدنظر قرار داد.

هرچقدر که صندلی ما در محیط خانه، در زمان استراحت، در کافه و رستواران، و در محل کار راحت و یا در اصطلاح آرگونومیک باشد، عوارض کمتری برای ما به دنبال خواهد داشت.

ما سعی می ‌کنیم برای نمونه به بررسی چند مدل صندلی استاندارد پلاستیکی اعم از صندلی پلاستیکی دسته‌ دار و صندلی پلاستیکی نرده ‌ای بپردازیم.

صندلی پلاستیکی دسته دار

مشخصات یک صندلی استاندار پلاستیکی مناسب عبارت است از:

 1. تنظیم پشتی صندلی و چگونگی قرار گرفتن مهره‌ ها روی آن از مهمترین عوامل می‌ تواند باشد.
 2. قسمت میانی صندلی پلاستیکی نباید گردش خون در پاها بخصوص در زانوها را دچار اختلال کند و خون در زانوها جمع شود.
 3. آرنج‌ ها نیز باید بصورت ۸ از شانه‌ها فاصله داشته باشند.
 4. پشت صندلی پلاستیکی ما باید از انواع فنری باشد‌.
 5. یک صندلی اداری خوب باید تکیه‌ گاه مطمئن و راحت برای بدن شما ایجاد کند که برای انجام وظایف تان مناسب باشد و ترجیحا از نوع صندلی پلاستیکی دسته ‌دار باشد.
 6. سطح آن اصطکاک لازم برای جلوگیری از لغزش و سرخوردگی را داشته باشد.
 7. رطوبت پذیر باشد.
 8. دسته صندلی پلاستیکی دسته‌ دار و صندلی پلاستیکی نرده‌ ای می‌ تواند ماهیچه ‌های گردن و شانه را محافظت کند و به عنوان تکیه ‌گاهی برای بلند شدن، مورد استفاده قرار گیرد.
 9. هنگام نشستن روی یک سطح، نشیمنگاه آدمی در تماس مستقیم با سطح قرار می‌ گیرد. بهترین حالت برای نشستن، حالتی است که نیروی وزن آدمی در بیشترین سطح پخش شود. پس اگر برای مدت زیادی می ‌نشینید، صندلی‌ پلاستیکی دسته دار را برگزینید که نشیمنگاه آن تا اندازه زیاد با فرم نشیمنگاه آدمی هماهنگ شده باشد.
 10. نشیمنگاه آدمی همه وزن آدمی را هنگام نشستن روی صندلی تحمل نمی ‌کند. بخشی از پشت و همچنین پاها در این کار کمک می‌ کنند. از این‌ رو ارتفاع نشیمنگاه یک صندلی پلاستیکی اهمیت بسیار می‌ یابد. در واقع صندلی نه باید خیلی بلند باشد نه خیلی کوتاه.
 11. اگر بیش از حد بلند باشد، به قسمت ‌های درونی زانو فشار وارد می ‌شود (به خصوص زمانی که در حال استراحت و میل کردن غذا هستید و قرار است زمان زیادی را روی صندلی پلاستیکی بنشینید. پس این فیلد در مورد صندلی کافی شاپ از اهمیت بالا تری برخوردار است) پس چون هیچ وزنی روی پاهای شما نیست، قسمت‌ های دیگری از بدنتان تحت فشار زیادی قرار دارند.
 12. در مقابل، صندلی پلاستیکی بسیار کوتاه هم، سنگینی را بر روی استخوان‌ های نشیمنگاه می ‌اندازد. پس ارتفاع یک صندلی مناسب برای محل کار، باید قابل تنظیم باشد.
 13. عمق نشیمنگاه صندلی پلاستیکی هم تاثیری بسیار و مستقیم بر آسایش آدمی در نشستن دارد. اگر عمق صندلی زیاد باشد، لبه نشیمنگاه آزاردهنده خواهد بود. اگر هم عمق نشیمنگاه کم باشد، آدمی برای جبران یا جلوگیری از افتادن، فشار فراوانی بر پشت و زانوها می ‌آورد.

صندلی پلاستیکی دسته دار

خرید مستقیم صندلی پلاستیکی دسته دار

همانطور که گفتیم صندلی پلاستیکی دسته دار برای نشتن یک سری استاندار‌ها را لازم دارد.

نمایندگی فروش ما با فراهم کردن شرایط خرید مستقیم صندلی پلاستیکی دسته دار به شما عزیزان کمک میکند تا صندلی ‌هایی را خریداری کنید که تمامی استانداردهای لازم را نیز دارا باشند.

شما برای خرید صندلی پلاستیکی نرده ای می‌ توانید از طریق سایت فروش ما به راحتی اقدام به خرید کنید.

صندلی پلاستیکی دسته دار

این شرایط ویژه و خاص بهترین شرایط یک خرید راحت و بدون درد‌سر را برای شما عزیزان فراهم کرده تا در کمترین زمان ممکن صندلی‌ های پلاستیکی مورد نظر خود را خریداری کرده و در محل مورد نظر خودتان آنها را تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما