قیمت صندلی پلاستیکی پایه چوبی مدرن عمده

قیمت صندلی پلاستیکی مدرن با پایه های چوبی و طراحی شیک برای فروش عمده از طریق این سایت اعلام می گردد که بدون شک طراحی زیبای این صندلی ها و کاربردی بودن آن ها در مکان های مختلف عمومی و خصوصی در قیمت آن تاثیرگذار است.

در واقع کارخانه داران قیمت صندلی پلاستیکی تولید خود را با توجه به ویژگی های آن تعیید کرده و در بازار عرضه می کنند.

از جمله پارامتر هایی که در تصمیم گیری مشتریان برای خرید صندلی پلاستیکی موثر است زیبایی و مدرن بودن صندلی پلاستیکی می باشد و به همین دلیل است فروش صندلی پلاستیکی پایه چوبی مدرن با استقبال زیادی از سمت خریداران در بازار رو به رو بوده است و مردم تمایل زیادی به خرید این مدل صندلی داشته اند.

قیمت صندلی پلاستیکی

صندلی پلاستیکی پایه چوبی

صندلی پلاستیکی پایه چوبی در ایران با مواد اولیه مرغوب تولید و عرضه می شود و همین موضوع باعث شده در برابر تحمل وزن استحکام بالایی داشته و طول عمر زیادی داشته باشد. به همین دلیل قیمت آن در مقایسه با انواع دیگر صندلی پلاستیکی پایه چوبی بیشتر است اما با این وجود خرید آن رونق زیادی دارد.

برای اینکه صندلی پلاستیکی ظاهری زیبا تر و جذاب تر داشته باشد با پایه های چوبی طراحی و تولید می شود که همین امر در افزایش فروش تاثرگذار بوده است.

بیشتر بخوانید: خرید میز پلاستیکی مهد کودک

قیمت صندلی پلاستیکی

صندلی پلاستیکی مدرن پایه چوبی در انواع رنگ های زیبا و خاص سفید، زرد، طوسی، مشکی، قهوه ای، آبی، سبز، صورتی و … تولید شده و در اختیار خریداران قرار می گیرد.

در ادامه با ویژگی های صندلی پلاستیکی پایه چوبی آشنا می شوید:

  1. تولید شده از مواد اولیه مرغوب
  2. مقاومت و ثبات رنگ در برابر نور خورشید
  3. طراحی شیک بر اساس آرگنومیک بدن
  4. دارای نشیمن راحت
  5. عدم لغزندگی بر روی سطوح صاف
  6. زیبایی چشمگیر
  7. مقاومت و دوام بالا
  8. دارای پایه های چوبی محکم

بیشتر بخوانید: فایل پلاستیکی خانگی در طرح های زیبا

قیمت صندلی پلاستیکی

قیمت صندلی پلاستیکی مدرن

تولید کنندگان با توجه به استقبال مشتریان قیمت صندلی پلاستیکی مدرن را در رنجی مناسب در نظر گرفتند تا بتوانند رضایت مشتریان را جلب کنند.

صندلی پلاستیکی پایه چوبی مدرن در مقایسه با دیگر انواع صندلی پلاستیکی مقاومتی بیشتر و ظاهری شکیل تر دارد، و به همین دلیل با قیمتی بالاتر عرضه می شود.

در واقع می توان گفت یکی از عوامل تاثرگذار بر قیمت صندلی پلاستیکی مدل و طراحی آن است که همین مدل باعث افزایش قیمت فروش صندلی پلاستیکی می شود.

اما خرید عمده صندلی پلاستیکی و همچنین خرید از طریق سایت های اینترنتی که مستقیم با تولید کننده و یا نمایندگی آن ها در ارتباط هستند، می تواند با قیمتی مقرون به صرفه تر انجام شود.

قیمت صندلی پلاستیکی

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما